Metropole Zličín Centrum Černý most

O nás

Lixumo s.r.o. je provozovatelem sítě obchodů značky Carpisa.

Carpisa je jedna z nejúspěšnějších italských módních značek, která se zaměřuje na kabelky, aktovky, cestovní zavazadla a módní doplňky pro ženy i muže. Carpisa svým zákazníkům nabízí mimořádně kreativní a kvalitní módu z dílen špičkových italských návrhářů.

Sídlo společnosti Carpisa se nachází v těsné blízkosti Neapole ve městě Nola, kde byl také otevřen první obchod. V současné době má Carpisa v Itálii více než 500 zelených obchodů s logem želvy a více než 100 obchodů v ostatních zemích Evropy a Blízkého východu.

Carpisa si klade za cíl nabízet širokou, výraznou, kreativní a inspirující kolekci, která je kombinací módy, kvality a dostupné ceny. Posláním Carpisy je umožnit každému vyjádřit svůj vlastní osobitý styl ve světě cenově dostupných módních doplňků.

Carpisa vstoupila na český trh v roce 2011, a velmi rychle se stala jednou z nejvyhledávanějších značek na trhu.

Svět Carpisa zahrnuje několik produktových řad: Čtyři sezónní kolekce módních kabelek, cestovní zavazadla, malé tašky, koženou galanterii, sportovní tašky, peněženky, kufříky, aktovky, pásky, šátky a další módní doplňky. Modelové řady jsou inspirovány zeměmi a městy jako např. Barcelona, Dubai, Kapské město, Instanbul, Keňa a další.

Obchodní centrum Metropole ZličínŘevnická 1, Praha 5

Obchodní centrum Černý mostChlumecká 765/6, Praha 9

OC Olympia BrnoU dálnice 777, Brno Modřice

© LIXUMO, s.r.o.,
redakční systém Kompletweb
design Neofema, s.r.o.